Tryb światła

API do sprawdzania plagiatu

Zaawansowany interfejs API do sprawdzania plagiatu
API

Plagiarism Checker API z
technologią głębokiego wyszukiwania

Przygotuj się na sprawdzenie plagiatu dzięki zaawansowanej technologii opartej na sztucznej inteligencji. Natychmiastowe generowanie wyników i szczegółowy raport o splagiatowanych frazach, zdaniach lub fragmentach oświeci Cię na temat strzępów duplikatów w Twoich treściach.

Wzmocnij się dzięki API Plagiarism Checker, aby zwiększyć swoją strategię tworzenia treści

Jak narzędzie do sprawdzania plagiatu może pomóc Twojej firmie?

Interfejs API wykrywania duplikatów treści dostarczany przez SmallSEOTools ułatwia osiągnięcie progu. Sprawdza podobieństwo publikowanych treści, aby uchronić Cię przed nieprzyjemnymi okolicznościami. Teraz nadszedł czas, aby nie być ofiarą okoliczności, ale mistrzem strategii rozwoju Twojej firmy. Zamiast karać wyszukiwarki z powodu powielania treści, lepiej podjąć wstępne działania, aby się uratować.

Search
Search

Mądre sprawdzanie zdań

Większość interfejsów API do sprawdzania plagiatu i innych programów uruchamia tylko sprawdzanie podobieństwa fragmentów i treści w ogóle. Natomiast API sprawdzania plagiatu oferowane przez SmallSEOTools sprawdza plagiat w treści pod względem zdań.

Search

Szybkie i dokładne skanowanie treści

Wyniki generowane przez ten interfejs API do sprawdzania plagiatu są szybkie i dokładne. Zamiast spędzać czas na skanowaniu, lepszym rozwiązaniem jest przyjrzenie się różnym celom Twojej firmy, aby uczynić ją tak lukratywną, jak to tylko możliwe.

Safe

Bezpieczne i bezpieczne

API sprawdzania plagiatu oferowane przez SmallSEOTools jest całkowicie bezpieczne. Nie musisz się martwić o prywatność. Została zabezpieczona dodatkową warstwą certyfikatu SSL, co oznacza, że ​​nie narusza prywatności użytkownika.

Easy

Łatwy w konfiguracji

Opracowaliśmy to API mając na uwadze podstawowe potrzeby użytkowników. Nie będziesz wchodzić w żaden skomplikowany proces wykonywania zadania. Konfiguracja API jest dość prosta.

Multiple

Wielokrotne korzystanie z witryny

Zapewniamy możliwość korzystania z tego interfejsu API na wielu stronach internetowych. Nie będziesz weryfikować konta za każdym razem, gdy będziesz je konfigurować.

JAK WIDAĆ NA: