Close Popup
Tryb światła
Oceń nas!
Report Bug

Wyszukiwanie Obrazem

Chcesz poszukać podobnych obrazków w internecie? To narzędzie umożliwia bardzo szybkie i łatwe wyszukiwanie wyszukiwanie obrazem do użytku osobistego lub służbowego. Po prostu prześlij obraz lub wprowadź adres URL obrazu albo wybierz obraz z Dropbox lub z Grafiki Google, aby znaleźć podobne obrazy.

Bezpłatny
img field Zawodowiec
obraz przeciągnij i upuść

Szukaj według obrazu


LUB

pro image Prześlij wiele obrazów
obraz przeciągnij i upuść

Szukaj według adresu URL

img field
LUB

pro image Prześlij wiele obrazów
obraz przeciągnij i upuść

Szukaj według słowa kluczowego

img field
LUB

pro image Prześlij wiele obrazów
Wypróbuj inne odpowiednie narzędzia

Jak Wyszukać Obrazem?

Narzędzie szukanie obrazem na naszej stronie daje Ci trzy możliwości przeprowadzenia wyszukiwanie obrazem. To zaawansowane narzędzie do wyszukiwania obrazów nie ogranicza się tylko do jednego sposobu działania. Możesz to zrobić poprzez:

  • Wprowadzanie adresu URL obrazu
  • Przesyłanie obrazu
  • Wyszukiwanie za pomocą słowa kluczowego

Jak Szukanie Obrazem za pomocą telefonu i komputera W

większości przypadków ludzie napotykają ograniczenia w korzystaniu z niektórych usług online, do których można uzyskać dostęp tylko za pomocą komputera. Jednak tak nie jest w przypadku naszego narzędzia do wyszukiwania wstecznego. Tak jak wykonujesz google szukanie obrazem na pececie, tak szukaj obrazem robisz na telefonie teżw podobny sposób. Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz do wyszukiwania, podczas korzystania z tego narzędzia nigdy nie napotkasz problemów ze zgodnością.

Odwróć wyszukiwanie obrazem na telefonie

To narzędzie na tej stronie stworzyliśmy dla wszystkich urządzeń. Google wyszukiwanie obrazem na telefonie można zrobić na dowolnym smartfonie i tablecie z systemem Android oraz iOS. Omówmy oba z nich:

Zdjęć Wyszukiwanie W telefonie z systemem Android lub iOS

Czy otrzymałeś zdjęcie od znajomego na telefon z systemem Android i nie wiesz o nim ani słowa? Nie martw się! Możesz szukaj obrazem Androidzie na, nie napotkasz żadnych niedogodności podczas korzystania z naszego narzędzia z urządzeń z systemem Android.

Wyszukiwanie zdjęć w Google na iOS działa również podobnie jak na telefonie z Androidem. Korzystając z Safari lub dowolnej innej przeglądarki, możesz uzyskać dostęp do Google szukaj po obrazie na iPhonie i znaleźć podobne zdjęcia w ciągu kilku sekund.

Odwrotne wyszukiwanie obrazu przez komputer PC

Czy chcesz znaleźć oryginalne źródło obrazu znalezionego w witrynie internetowej? Możesz szybko wyszukać w Google obraz na komputerze. Możesz wykonać to zadanie na obu komputerach z systemem Windows i Mac, więc omówmy je:

obrazów Wyszukiwanie Na pulpicie: okno kontra komputer Mac

Wyszukiwanie obrazów na pulpicie to łatwe zadanie, które umożliwia przesłanie obrazu z urządzenia komputerowego i chmury przechowywanie. Po prostu otwórz przeglądarkę z dowolnego systemu operacyjnego Windows na dowolnym komputerze. Możesz przeciągnąć i upuścić obraz w tym narzędziu, a to oczywiście najszybszy sposób na znalezienie powiązanych obrazów.

Kiedy wszystkie urządzenia są objęte ochroną, jak użytkownicy komputerów Mac mogą być zniechęceni? Tak! The szukanie obrazem na Mac współpracuje również z poziomu przeglądarki otworzysz na urządzeniu Mac. To narzędzie internetowe jest przeznaczone dla wszystkich na całym świecie, niezależnie od używanego urządzenia.

Rewers Szukanie Obrazem Made Simple!

Wyszukiwanie jest dość standardowe!

Jeśli chciałeś uzyskać informacje o najsłodszych psach na świecie, wystarczy, że wpiszesz hasło „10 najsłodszych, najbardziej uroczych, najbardziej niesamowicie cudownych szczeniąt w historii”, a wyszukiwarka zwróci najlepsze znalezione wyniki, prawda?

A co by było, gdybyś w innym scenariuszu znalazł zdjęcie naprawdę uroczego psa, którego tak bardzo podziwiałeś?

Powiedzmy, że nic o tym nie wiedziałeś, więc chciałeś znaleźć informacje o szczeniaku lub nawet znaleźć więcej jego zdjęć.

Jak szukałbyś informacji?

Cóż, tu przydaje się wyszukiwanie obrazem.

Co to jest Reverse Photo Search i jak Wyszukiwanie Obrazem działa wyszukiwarka?

Mówiąc, podobne prościej wyszukiwanie obrazem to rodzaj wyszukiwania online, w którym umieszczasz obraz (zamiast wpisywać tekstowe lub głosowe słowo kluczowe), aby znaleźć informacje na podstawie zapytania.

Dzięki Grafice Google możesz szybko wykryć podobne wizualnie obrazy w internecie i uzyskać względne informacje o zdjęciu, w tym o obiektach lub miejscach, które się na nim znajdują, a także o jego metadanych, takich jak nazwa obiektu.

Na przykład, jeśli załadowałeś zdjęcie naszego uroczego szczeniaka powyżej, silnik zwróci coś takiego:

Mówiąc technicznie, wyszukaj obrazem działa za pomocą techniki zapytania zwanej wyszukiwaniem obrazów opartych na treści (CBIR) - znanej również jako zapytanie o zawartość obrazu (QBIC) i wyszukiwanie informacji wizualnej w oparciu o zawartość (CBVIR) - w celu zastosowania wizji komputerowej w wyszukiwaniu obrazów cyfrowych z Internetu w oparciu o modele matematyczne. Tak jest w przypadku Google szukaj obrazem. Aby pobrać informacje, przykładowy obraz jest tym, co formułuje zapytanie wyszukiwania, eliminując tym samym potrzebę odgadywania słów kluczowych przez użytkownika. Przeczytaj resztę o tym, czym jest odwrotne wyszukiwanie grafiki.

Istnieje wiele aspektów technicznych, aby odwrócić wyszukiwanie zdjęć, ale nie trzeba się nimi nudzić. Przyjrzyjmy się raczej temu, co możesz osiągnąć dzięki wyszukiwaniu zdjęć.

CO MOŻESZ ZROBIĆ Z WYSZUKIWARKĄ ZDJĘĆ

Możesz zrobić wiele wspaniałych rzeczy dzięki funkcji wyszukiwania odwróconego obrazu, ale oto kilka:

Dowiedz się więcej o obiekcie obrazu

Pamiętasz naszego uroczego szczeniaka? W wyniku wyszukiwania wstecznego w końcu odkryliśmy, że szczeniak to rasa o nazwie Shiba Inu, która jest najmniejszą z sześciu oryginalnych i odrębnych ras szpiców, które pochodzą z Japonii. Odkryliśmy również, że urocze maleństwo jest dość zwinne i bardzo dobrze radzi sobie nawet w górzystym terenie.

Znajdź wizualnie podobne obrazy

Myślisz, że potrzebujesz prawie tego samego obrazu, ale w różnych stylach? szukanie obrazem google meta umożliwia znalezienie wizualnie podobnych lub powiązanych obrazów do przykładowej.

Znajdowanie oryginalnych źródeł obrazów

Jeśli chcesz znaleźć źródło obrazu, aby przyznać odpowiednie uznanie właścicielowi obrazu, ale masz trudności ze stwierdzeniem, kto jest oryginalnym twórcą, najlepszym rozwiązaniem jest narzędzie do wyszukiwania źródeł obrazu. Twoje zapytanie.

Znajdź Zdjęć

mogą pomyśleć, że są sprytni, ale wyszukiwanie obrazem google przesyłanie czyni cię mądrzejszym! Jeśli masz dużo oryginalnych zdjęć i chcesz wiedzieć, czy ktoś używa ich bez Twojej zgody lub nie daje żadnych kredytów, to narzędzie Google do odwrócenia obrazu jest Twoim nowym kumplem. Będziesz nawet mógł zobaczyć, ile innych stron zawiera Twój obraz.

Tworzenie możliwości

linków zwrotnych Nie używaj tylko narzędzia do wyszukiwania zdjęć, aby znaleźć ludzi, którzy używają twoich zdjęć bez przypisywania kredytów, poproś ich o wspomnienie o Tobie jako o autorze i podanie linków do Twojej strony. Świetne dla SEO!

Identyfikuj osoby, miejsca i produkty

Masz zdjęcia osób, miejsc lub produktów, których nie znasz? Bez obaw! Po prostu prześlij je, a odwrotne wyszukiwanie zdjęć pomoże Ci je zidentyfikować, o ile w Internecie są identyczne obrazy lub informacje.

Odkryj więcej wersji określonego obrazu

Być może Twoja aktualna wersja obrazu nie spełnia swojego zadania. Dzięki odwrotnemu wyszukiwaniu obrazu możesz uzyskać więcej wersji określonego obrazu, niezależnie od tego, czy oznacza to inny rozmiar, format lub taki, który nie jest tak rozmyty.

Wykryj fałszywe konta

Myślisz, że jesteś zbyt uroczy i ktoś może używać Twojego zdjęcia na fałszywym koncie w mediach społecznościowych? Pozwól, aby wyszukiwanie wstecznego obrazu pomogło utrzymać Twoją osobistą reputację w czystości i jeśli uważasz, że jesteś ofiarą łowienia ryb, a ktoś inny używa fałszywej tożsamości na koncie w mediach społecznościowych. Przeprowadzenie wyszukiwania wstecznego zdjęć oszusta za pomocą narzędzia do wyszukiwania wstecznego zdjęć może ujawnić prawdziwą osobę.

Najlepsza Wyszukiwarka Obrazów by SmallSEOTools

Wyszukiwarka podobnych zdjęć firmy SmallSEOTools to wyszukiwarka obrazu i narzędzie do rozpoznawania zdjęć. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie widzenia komputerowego, rozpoznawania wzorców i wyszukiwania zdjęć.

Nasze narzędzie wyszukiwanie grafiką jest łatwe w użyciu, niezawodne i umożliwia wyszukanie niemal każdego obrazu w sieci. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie, a nasz wyrafinowany algorytm natychmiast zwróci najlepiej dopasowane obrazy i szczegółowe informacje o tym obrazie, korzystając z baz danych Google, Bing i Yandex.

Oto kroki, które należy wykonać:

Przygotuj zdjęcie do zapytania. Możesz przesłać zdjęcia dostępne w Twojej bibliotece zdjęć lub zrobić nowe zdjęcie aparatem telefonu lub przesłać istniejące obrazy z usług przechowywania w chmurze, takich jak Dysk Google lub Dropbox. Pierwszym krokiem jest więc przygotowanie zdjęć, które chcesz znaleźć, w jednym z tych miejsc.

Przejdź do https://smallseotools.com/pl/reverse-image-search/ aby rozpocząć.

Prześlij obraz zapytania, bezpośrednio wklejając adres URL obrazu online lub przesyłając zdjęcia z urządzenia lub wybierając obraz z Dropbox lub Dysku Google. Możesz przesyłać rozszerzenia .JPG, .JPEG, .PNG i .GIF.

Następnie kliknij „Wyszukaj podobny obraz”, aby go uruchomić.

Gdy to zrobisz, nasz super inteligentny algorytm zrobi resztę, wykopując informacje z Google, Bing i Yandex, aby zwrócić najlepiej dopasowane wyniki obrazów i ich względne szczegóły. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to kliknąć „Sprawdź obrazy”, aby wyświetlić wyniki oparte na preferowanej platformie.

Szanujemy naszych użytkowników

Każde zdjęcie przesłane za pomocą naszego narzędzia do wyszukiwania odwrotnych obrazów jest w 100% bezpieczne. Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy żadnych Twoich zdjęć, a także nie zapisujemy Twoich treści w naszej bazie danych. Możesz więc mieć pewność, że Twoje informacje są w bezpiecznych rękach.

Wszystkie podobne obrazy na tej stronie zostały uzyskane przy użyciu naszego narzędzia Mobile wyszukiwanie obrazu.

Udział post na linkedinie ćwierkać Udział

JAK WIDAĆ NA:

Nasze najpopularniejsze narzędzia i aplikacje mogą Ci się spodobać
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco