Světelný režim

API pro kontrolu plagiátorství

Pokročilé API pro kontrolu plagiátorství
API

Rozhraní API pro kontrolu plagiátorství s
technologií Deep Search

Připravte se na kontrolu plagiátorství pomocí pokročilé technologie založené na umělé inteligenci. Okamžité generování výsledků a podrobná zpráva o plagiovaných frázích, větách nebo pasážích vás osvětlí o útržcích duplicit ve vašem obsahu.

Vybavte se pomocí rozhraní API pro kontrolu plagiátů, které vám umožní eskalovat vaši strategii vývoje obsahu

Jak může kontrola plagiátorství pomoci vaší firmě?

Rozhraní API pro detektor duplicitního obsahu, které poskytuje SmallSEOTools, usnadňuje váš práh. Provádí kontroly podobnosti obsahu, který publikujete, aby vás zachránil před nepříjemnými okolnostmi. Nyní nastal čas nebýt obětí okolností, ale pánem strategie růstu vaší firmy. Spíše než být penalizováni vyhledávači kvůli duplicitnímu obsahu je lepší přijmout nezbytná opatření, abyste se zachránili.

Search
Search

Moudrá kontrola vět

Většina rozhraní API pro kontrolu plagiátorství a dalších softwarových programů spouští pouze kontrolu podobnosti pasáží a obsahu obecně. Zatímco API pro kontrolu plagiátů, které nabízí SmallSEOTools, kontroluje plagiát v obsahu po větách.

Search

Rychlé a přesné skenování obsahu

Výsledky generované tímto API pro kontrolu plagiátorství jsou rychlé a přesné. Místo toho, abyste trávili čas skenováním, je lepší podívat se na různé konce vašeho podnikání, aby bylo co nejlukrativní.

Safe

Bezpečný a spolehlivý

Rozhraní API pro kontrolu plagiátů nabízené SmallSEOTools je zcela bezpečné. Nemusíte se bát o soukromí. Byl zabezpečen další vrstvou certifikátu SSL, což znamená, že nenarušuje soukromí uživatele.

Easy

Snadná konfigurace

Toto API jsme vyvinuli s ohledem na základní potřeby uživatelů. Nedostanete se do žádného složitého procesu provádění úkolu. Konfigurace API je poměrně snadná.

Multiple

Vícenásobné použití webových stránek

Poskytujeme vám možnost používat toto API na více webových stránkách. Účet nebudete ověřovat pokaždé, když ho konfigurujete.

JAK JE VIDĚT NA: