Işık Modu

İntihal Denetleyicisi API'sı

Gelişmiş Bir İntihal Denetleyicisi API'si
API

Derin Arama Teknolojisine sahip
İntihal Denetleyicisi API'sı

Gelişmiş yapay zeka tabanlı teknolojiyle intihalleri kontrol etmeye hazır olun. İntihalli ifadeler, cümleler veya pasajlar hakkında anında sonuç oluşturma ve ayrıntılı rapor, içeriğinizdeki tekrarlama parçaları hakkında sizi aydınlatacaktır.

İçerik Geliştirme Stratejinizi Yükseltmek için Bir İntihal Denetleyicisi API'si ile Kendinizi Güçlendirin

İntihal Denetleyicisi İşletmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

SmallSEOTools tarafından sağlanan yinelenen içerik dedektörü API'si, eşiğinize kolaylık getirir. Sizi hoş olmayan durumlardan kurtarmak için yayınladığınız içerik üzerinde benzerlik kontrolleri yapar. Şimdi, koşulların kurbanı değil, işletmenizin büyüme stratejisinin ustası olmanın zamanı geldi. Yinelenen içerik nedeniyle arama motorları tarafından cezalandırılmak yerine, kendinizi kurtarmak için önkoşul önlemleri almak daha iyidir.

Search
Search

Cümle Bilge Kontrolü

İntihal denetleyicisi API'lerinin ve diğer yazılım programlarının çoğu, genel olarak pasajlar ve içerik üzerinde yalnızca benzerlik denetimi gerçekleştirir. SmallSEOTools tarafından sunulan intihal denetleyicisi API'si ise içerikteki intihalleri cümle bazında kontrol eder.

Search

Hızlı ve Doğru İçerik Taraması

Bu İntihal denetleyicisi API'si tarafından oluşturulan sonuçlar hızlı ve doğrudur. Zamanınızı taramaya harcamak yerine, işinizi olabildiğince kazançlı hale getirmek için işinizin farklı uçlarına bakmak daha iyi bir yaklaşımdır.

Safe

Güvenli

SmallSEOTools tarafından sunulan intihal denetimi API'si tamamen güvenli ve emniyetlidir. Gizlilik konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ekstra bir SSL sertifikası katmanı ile güvence altına alınmıştır, bu da kullanıcının gizliliğinden ödün vermediği anlamına gelir.

Easy

Yapılandırması Kolay

Bu API'yi, kullanıcıların temel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdik. Görevi yürütmek için karmaşık bir sürece girmeyeceksiniz. API yapılandırması oldukça kolaydır.

Multiple

Çoklu Web Sitesi Kullanımı

Size bu API'yi birden fazla web sitesinde kullanma fırsatı sunuyoruz. Hesabı her yapılandırma sürecindeyken doğrulamamış olursunuz.

GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ: