Tryb światła

O NAS — MAŁE NARZĘDZIA SEO

Jesteśmy zespołem skutecznych ekspertów SEO z pasją. Tworzymy małe narzędzia SEO, aby uczynić Internet lepszym miejscem!

HISTORIA SST

W 2010 roku zauważyliśmy, że niewiele osób miało dostęp do najwyższej jakości narzędzi SEO, a znacznie więcej takich, z których mogli korzystać za darmo. Z tego powodu wielu marketerów nie korzystało w pełni ze swoich działań w zakresie marketingu w wyszukiwarkach (SEM). Był to duży problem, zwłaszcza dla użytkowników z niższej półki.

Przyjęliśmy wyzwanie i szybko przystąpiliśmy do działania. Zarejestrowaliśmy smallseotools.com i zbudowaliśmy zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalnych programistów oraz zgromadziliśmy ekspertów z branży, aby rozpocząć tworzenie małych, ale znaczących narzędzi SEO.

Dzięki temu narodziło się Small SEO Tools.

Obecnie Small SEO Tools obsługuje prawdopodobnie największą w sieci „skarbnicę” standardowych narzędzi SEO, które są łatwo dostępne dla każdego za darmo.

NASZE ZAŁOŻENIA

Firma Small SEO Tools została założona w 2010 roku przez Tausif Akram, doświadczonego i wieloletniego przedsiębiorcę internetowego działającego w Londynie w Anglii. Dziś Tausif kieruje strategiczną wizją Small SEO Tools i inspiruje swój zespół wyjątkowymi umiejętnościami przywódczymi i biznesowymi.

SST wszystko zaczęło się od jednego prostego pomysłu: Sprawmy, aby narzędzia SEO najwyższej jakości były dostępne dla KAŻDEGO. Od tego czasu nie było żadnego spojrzenia wstecz! To, co zaczęło się jako mała strona internetowa z zaledwie kilkoma podstawowymi narzędziami, przekształciło się w najlepszy internetowy zestaw bezpłatnych narzędzi SEO.

Naszą wizją jest tworzenie narzędzi SEO, które są tak samo dobre jak te płatne i udostępniają je wszystkim w sieci całkowicie za darmo. Robimy to od 2010 roku i wciąż się rozwijamy.

NASZE IDEOLOGIE

W SST nasze ideologie bardzo różnią się od tego, co tam jest. Wierzymy, że istnieje lepszy sposób na marketing. Wierzymy, że tak jak najlepsze rzeczy w życiu są darmowe, tak najlepsze narzędzia SEO powinny być bezpłatne dla ludzi.

Pasjonujemy się tym obsesyjnie, dlatego udostępniamy nasze narzędzia i treści w 100% za darmo.

Naszą misją jest dostarczanie doskonałych narzędzi SEO, które mogą konkurować z tymi płatnymi, a nawet działać lepiej niż one – ale za darmo dla każdego.

Skupiamy się na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i treści, ponieważ to jest sedno marketingu internetowego. Po prawidłowym przygotowaniu treści i SEO ruch będzie płynął, a ostatecznie sprzedaż.

Samo SEO jest tak złożone i niełatwe do zrozumienia i wdrożenia. Postrzegamy to jako szansę, by pomóc ludziom — cieszymy się, że możemy uprościć SEO dla wszystkich poprzez nasze narzędzia, edukację i społeczność.

JAK SIĘ ROZWIJAMY?

Od momentu powstania, Small SEO Tools rosło w siłę, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Oto niektóre z naszych liczb:

Nasze narzędzia

Z zaledwie 3 narzędzi SEO, obecnie obsługujemy ponad 120 niezwykłych narzędzi SEO i treści w ponad 10 kategoriach, prawdopodobnie największa obecnie koncentracja narzędzi SEO w jednym miejscu w Internecie. Ale nie tylko wzrosła liczba naszych narzędzi, ale także znacznie poprawiła się jakość.

Nasz zasięg

Nasze małe narzędzia SEO są używane przez miliony ludzi z ponad 100 krajów na całym świecie.

Liczba użytkowników

Imponująco wzrosła również siła naszych użytkowników. Od początku z naszych narzędzi korzystały miliony ludzi na całym świecie.

Zasięg mediów

Jesteśmy kochani, rozmawiają i polecani w takich miejscach jak Microsoft, Mashable, Moz, Entrepreneur.com, Hubspot, Search Engine Journal, Ahrefs, Lifehack, Woorank, Issuu, Steemit i wielu innych.

NASI UŻYTKOWNICY

Z biegiem lat Small SEO Tools stało się platformą dla różnych grup marketerów internetowych. Nasi idealni użytkownicy to:

 • Administratorzy strony
 • Właściciele stron internetowych
 • Specjaliści SEO
 • Blogerzy
 • Webmasterzy
 • Niezależni pisarze
 • Korektorzy
 • Redaktorzy treści
 • Edytory wideo
 • Menedżerowie marketingu
 • Internetowe agencje reklamowe
 • Twórcy infografik
 • Projektanci stron internetowych
 • autorzy strony
 • Fotografowie online
 • autorzy strony
 • Fotografowie online
 • Eksperci ds. badań
 • Nauczyciele
 • Studenci

Otrzymaliśmy liczne referencje od tysięcy ludzi na całym świecie, którzy korzystali z naszych narzędzi i korzystali z nich.

SKONTAKTUJ SIĘ!

Masz pytania lub pomysły, którymi chcesz się podzielić? Chcesz przeprowadzić wywiad z naszym CEO? Potrzebujesz pomocy lub wsparcia z którymkolwiek z naszych narzędzi? Chcesz podzielić się opinią? Lub po prostu chcesz się przywitać?

Zawsze możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

PS: Zauważyliśmy, że z biegiem czasu niektóre strony internetowe, które próbują naśladować lub emulować naszą platformę i narzędzia, pojawiły się w kilku miejscach w sieci. Chcielibyśmy tutaj zaznaczyć, że jedyną oficjalną stroną Small SEO Tools jest smallseotools.com. Wszystkie nasze narzędzia, wiadomości i treści są hostowane tylko w tej domenie.

JAK WIDAĆ NA:

Nasze najpopularniejsze narzędzia i aplikacje mogą Ci się spodobać
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco