Světelný režim

Plugin WordPress pro kontrolu plagiátů

Snadná instalace pluginu WordPress Plagiarism Checker
Unique

Udělejte svůj obsah jedinečným a nechte jej fungovat jako magnet na vaše potenciální zákazníky

Zkontrolujte, zda váš obsah neobsahuje plagiát, prostřednictvím tohoto pluginu přímo ve vašem ovládacím panelu WordPress. Udržujte si záznamy o obsahu, aby je vaši redaktoři, autoři a přispěvatelé mohli zkontrolovat, zda se nejedná o plagiát. Nyní již není potřeba vícekrát kontrolovat plagiátorství v článcích, blozích a dalším obsahu, ale zásuvný modul WordPress pro kontrolu plagiátů se postará o to, že předá nebo nezveřejní obsah.

Co může plugin pro kontrolu plagiátů WordPress od SmallSEOTools nabídnout?

Obsah funguje jako nástroj k přilákání potenciálních potenciálních zákazníků, čtenářů a návštěvníků na vaši platformu. Znamená to, že nemáte prostor pro kompromisy v kvalitě a jedinečnosti obsahu. Jedinečný obsah je silným indikátorem dobrého SEO skóre, takže jej není třeba brát jako samozřejmost.

Plugin
Search

Rychlé a přesné

Plugin WordPress Plagiarism Checker vám dává možnost rychle zkontrolovat obsah. Kromě toho jsou výsledky generované tímto pluginem také spolehlivé. Pokud jde o přesnost, musíte se zbavit svých starostí, protože výsledky budou 100% přesné.

Search

Moudrá kontrola vět

Plugin WordPress pro kontrolu plagiátů vám umožní zkontrolovat duplicitu v každé jednotlivé větě. Umožní vám získat nejpřesnější výsledky. Zpráva vám osvětlí plagiáty a jedinečné věty.

Safe

Bezpečný a spolehlivý

Nikdy jsme neohrozili soukromí našich uživatelů. Proto se obsah, který je kontrolován tímto pluginem, neukládá na náš server. Kromě toho jsou vaše informace a obsah na této platformě zcela v bezpečí. Obsah není sdílen s žádným zdrojem třetí strany.

Easy

Okamžitá kontrola

Nyní byste se mohli zbavit plagiátu. Plugin vám umožňuje zkontrolovat plagiát jediným kliknutím. Proces kontroly plagiátorství je jednoduchý a snadný. Proces bude spuštěn jediným kliknutím.

Multiple

Snadná instalace

Díky tomuto pluginu jsme zjednodušili celý proces kontroly plagiátorství. Stačilo by nainstalovat plugin. Jakmile dokončíte registraci, budete muset přidat jedinečné API do nastavení tohoto pluginu. To je vše, co musíte udělat, a plugin je připraven k použití.

Multiple

Vícenásobné použití webových stránek

Nyní již není potřeba vytvářet více účtů, protože nabízíme možnost používat jeden účet.

JAK JE VIDĚT NA:

Naše nejoblíbenější nástroje a aplikace se vám mohou líbit
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte informováni