Close Popup
Světelný režim
Ohodnoťte nás!
Report Bug

Vyhledávání Podle Obrázků

Do Chcete-li hledat podobné obrázky přes internet? Tento nástroj vyhledávání podle obrázků je velmi rychlý a snadno provést vyhledávání pomocí obrázků pro osobní nebo pracovní použití. Jednoduše nahrajte obrázek nebo zadejte adresu URL obrázku, nebo vyberte obrázek z Dropboxu nebo z Obrázky Google, abyste našli podobné obrázky.

Volný, uvolnit
img field Pro
obrázek drag and drop

Hledat podle obrázku


NEBO

pro image Nahrát více obrázků
obrázek drag and drop

Hledat podle URL

img field
NEBO

pro image Nahrát více obrázků
obrázek drag and drop

Hledat podle klíčového slova

img field
NEBO

pro image Nahrát více obrázků
Vyzkoušejte další relevantní nástroje

Jak Hledat Podle obrázku?

hledat podle obrázku nástroj na našem webu vám nabízí tři možnosti provedení vyhledávání pomocí obrázků. Tento pokročilý hledat podle obrázku nástroj není omezen pouze na jeden způsob provedení. Můžete to udělat:

  • Zadání adresy URL obrázku
  • Nahrávání obrázku
  • Vyhledávání pomocí klíčového slova

Jak na to Vyhledávání Podle Obrázků používání telefonu a počítače

Většinu času se lidé potýkají s omezením používání některých online služeb, ke kterým lze přistupovat pouze pomocí počítače. U našeho nástroje to však neplatí vyhledávání podle obrázků. Stejně jako provádíte Google reverzní vyhledávání obrázků na PC, vyhledávání podle fotek v telefonu se provádí podobným způsobem. Takže bez ohledu na to, které zařízení používáte pro vyhledávání, se při používání tohoto nástroje nebudete nikdy potýkat s problémy s kompatibilitou.

Zpětné vyhledávání obrázků v telefonu

Tento nástroj jsme na tomto webu vytvořili pro všechna zařízení. Google vyhledávání pomocí obrázků v telefonu lze provádět pomocí libovolného smartphonu a tabletu se systémem Android a iOS. Pojďme diskutovat o obou:

obrázků Vyhledávání V telefonu se systémem Android vs iOS Telefon Systémem Android

Obdrželi jste od svého telefonu se obrázek od přítele a nevíte o tom ani slovo? Nebojte se! Můžeš hledání podle fotek i na Androidu byste se při používání našeho nástroje ze zařízení Android nedostali do nepohodlí

Vyhledávání obrázků Google na iOS funguje podobně jako na telefonu s Androidem. Pomocí Safari nebo jakéhokoliv jiného prohlížeče můžete přistupovat k google vyhledávání dle obrázku na iPhone a najít podobné fotografie během několika sekund.

Zpětné vyhledávání obrázků pomocí počítače

Máte zájem najít originální zdroj obrázku, který jste našli na webových stránkách? Můžete Google zpětné vyhledávání obrázku na PC v žádném okamžiku. Tuto úlohu můžete provést v systémech Windows i Mac, pojďme tedy diskutovat o nich:

obrázků Hledání Na ploše: Okno vs. Mac

Hledání obrázků na ploše je snadná úloha, která vám umožní nahrát obrázek z vašeho počítačového zařízení a cloudu úložný prostor. Stačí otevřít prohlížeč z jakéhokoli operačního systému Windows na jakémkoliv počítači. Můžete přetáhnout obrázek na tento nástroj, a to je samozřejmě nejrychlejší způsob (vyhledávání podle obrázků).

Jak mohou být uživatelé Macu chráněni, když jsou pokryta všechna zařízení? Ano! vyhledávání pomocí obrázků v systému Mac funguje podobně z prohlížeče, který otevřete v zařízení Mac. Tento webový nástroj je určen pro všechny po celém světě, bez ohledu na to, jaké zařízení používají.

SEZNAM VYHLEDÁVÁNÍ OBRÁZKŮ JEDNODUCHÝ!

Vyhledávání je do značné míry standardizované!

Pokud jste chtěli získat informace o nejroztomilejších psech na planetě, vše, co jste museli udělat, je klíčové slovo ve vyhledávacím dotazu „10 nejroztomilejších nejrozkošnějších a nejúžasněji nádherných štěňátek“ a vyhledávač vrátí nejlepší výsledky, které najde, že?

Co kdybyste v jiném scénáři našli obrázek opravdu roztomilého psa, kterého jste tak obdivovali?

A řekněme, že jste o tom nic nevěděli, a tak jste chtěli najít nějaké informace o štěně nebo dokonce najít více jeho fotografií.

Jak byste hledali informace?

No, to je místo, kde hledání podle fotek přijde vhod.

CO JE NA VYHLEDÁVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A JAK Hledání Dle Obrázku PRÁCE?

Jednoduše řečeno, podobné vyhledávání obrázků je druh online vyhledávání, ve kterém nahrajete obrázek (místo zadávání textového nebo hlasového klíčového slova), abyste našli informace na základě dotazu.

Pomocí hledání podle obrázku google můžete rychle objevit vizuálně podobné obrázky z celého webu a získat relativní informace o fotografii včetně objektů nebo míst v ní a jejích metadat, jako je název objektu.

Pokud například nahrajete obrázek našeho roztomilého štěně výše, motor vrátí něco podobného:

V technické řeči funguje reverzní vyhledávání obrázků pomocí dotazovací techniky nazývané vyhledávání obsahu podle obsahu (CBIR) - známé také jako dotaz podle obsahu obrazu (QBIC) a vyhledávání vizuálních informací podle obsahu (CBVIR) - pro použití počítačového vidění při získávání digitální obrázky z internetu založené na matematických modelech. To je případ společnosti Google vyhledávání podle fotografie. Pro načtení informací je ukázkovým obrázkem to, co formuluje vyhledávací dotaz, čímž se eliminuje potřeba uhodnout klíčová slova. Přečtěte si zbytek o tom, co je zpětné vyhledávání obrázků.

Existuje mnoho technických možností, jak obrátit vyhledávání fotografií, ale není nutné s nimi nudit. Pojďme se raději podívat na to, čeho lze dosáhnout pomocí vyhledávání fotografií.

CO DĚLÁTE S FOTO VYHLEDÁVACÍM MOTOREM

S reverzním vyhledáváním fotografií můžete dělat mnoho úžasných věcí, ale zde je několik:

Další informace o předmětu obrázku

Pamatujete si naše roztomilé štěně? Při zpětném vyhledávání obrázků jsme konečně zjistili, že štěně je plemeno zvané Shiba Inu, které je nejmenší ze šesti původních a zřetelných plemen psů původem z Japonska. Také jsme zjistili, že roztomilá maličkost je velmi pohyblivá a dokáže zvládnout velmi dobře i v hornatém terénu.

Najít vizuálně podobné obrázky

Myslíte si, že potřebujete téměř stejný obrázek, ale s různými styly? Metadata vyhledávání obrázků Google Reverse vám umožní objevit vizuálně podobné nebo související obrázky jako u vzorku.

Najděte původní zdroje obrázků

Pokud chcete najít zdroj obrázků, který dá patřičný kredit vlastníkovi obrázku, ale máte potíže s odhalením toho, kdo je původním tvůrcem, je vyhledávání podle obrázků tím nejlepším řešením. na váš dotaz.

Najděte plagiované fotografie

Fotografie, kteří si vybírají fotografie, si mohou myslet, že jsou inteligentní, ale nahrávání obrázků z google vás dělá chytřejší! Pokud máte spoustu originálních fotografií a chcete vědět, zda je někdo používá bez vašeho svolení nebo bez jakýchkoli kreditů, pak je vaším novým kamarádem nástroj pro obrácený obrázek Google. Budete dokonce moci vidět, kolik dalších stránek má váš obrázek.

Vytvořit příležitosti pro

Pomocí nástroje vyhledávání podle obrázků zpětný odkaz můžete najít lidi, kteří používají vaše fotografie bez přiřazování kreditů, požádejte je, aby vás uvedli jako autora a odkaz zpět na vaši stránku. Skvělé pro SEO!

Identifikujte lidi, místa a produkty

Máte fotografie lidí, míst nebo produktů, které neznáte? Bez obav! Stačí je nahrát a zpětné vyhledávání fotografií vám pomůže identifikovat ty, pokud jsou online identické obrázky nebo informace.

Objevte více verzí konkrétního obrazu

Možná, že vaše aktuální verze obrázku nedokončí práci. Při zpětném vyhledávání obrázků můžete získat více verzí konkrétního obrázku, ať už to znamená jinou velikost, formát nebo ten, který není tak rozmazaný.

Rozpoznat falešné účty

Myslíte si, že jste příliš roztomilý a někdo možná používá vaši fotografii na falešném účtu sociálních médií? Nechte zpětné vyhledávání obrázků pomoci udržet vaši osobní pověst čistou a pokud si myslíte, že jste se stali obětí chytání ryb a někdo jiný používá falešnou identitu na účtu sociálních médií. Provedení vyhledávání obrázků zpětného scammeru pomocí nástroje pro zpětné vyhledávání fotografií může odhalit skutečnou osobu.

JAK POUŽÍVAT NÁHRADNÍ VYHLEDÁVACÍ NÁSTROJ SMALLSEOTOOLS

vyhledávání podle obrázků pomocí SmallSEOTools je nástroj pro rozpoznávání fotografií. Jsme odborníci na počítačové vidění, rozpoznávání vzorů a vyhledávání fotografií.

hledat pomocí obrázku je snadné, spolehlivé a lze vyhledávat téměř jakýkoliv obrázek online. Stačí, když nahrajete fotografii a náš sofistikovaný algoritmus okamžitě vrátí nejlépe odpovídající obrázky a podrobné informace o tomto obrázku, čerpající z databází Google, Bing a Yandex.

Zde jsou následující kroky:

Nechte svůj dotaz fotografii po ruce. Můžete buď nahrát obrázky dostupné ve vaší knihovně fotografií, nebo můžete pořídit nový snímek pomocí fotoaparátu telefonu nebo nahrát stávající obrázky ze služeb cloudového úložiště, jako je Disk Google nebo Dropbox. Prvním krokem je tedy připravit fotografie, které chcete vyhledat, na jednom z těchto míst.

Začněte na https://smallseotools.com/cs/reverse-image-search/

Nahrajte obrázek dotazu přímým uložením adresy URL obrázku online nebo nahráním fotografií z vašeho zařízení nebo výběrem obrázku z Dropboxu nebo Disku Google. Můžete nahrát rozšíření .JPG, .JPEG, .PNG a .GIF.

Poté jej spusťte kliknutím na „Vyhledat podobný obrázek“.

Jakmile to uděláte, náš super inteligentní algoritmus udělá zbytek, vytěžením informací od společností Google, Bing a Yandex vrátí nejlepší výsledky obrázků a jejich relativní podrobnosti. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na „Zkontrolovat obrázky“ a zobrazit výsledky na základě vaší preferované platformy.

Respektujeme naše uživatele

Jakýkoliv obrázek, který nahrajeme do našeho nástroje pro vyhledávání obrácených obrázků, je 100% bezpečný a bezpečný. Nesdílím ani neprodáváme žádné vaše fotografie a také vložíme váš obsah do naší databáze. Můžete si být jisti, že vaše informace jsou v bezpečných rukou.

Všechny podobné obrázky na této stránce byly získány pomocí našeho nástroje pro mobilní vyhledávání obrázků.

Podíl linkovaný příspěvek tweet Podíl

JAK JE VIDĚT NA:

Naše nejoblíbenější nástroje a aplikace se vám mohou líbit
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte informováni