Světelný režim
Ohodnoťte nás!
Report Bug

obrázek na text

obrázek na text Pro převod obrázku na text představujeme bezplatnou online službu OCR  (Optical Character Recognition). Nahrajte fotografii do převodníku obrázku na text online, klikněte na převést a okamžitě získejte textový soubor.

VYZKOUŠET
Drag and Drop obrázky
nahrát PNG, GIF, JPG, JPEG, WEBP Až 3 obrázky, každý maximálně 5 MB.

Processing...

Co je obrázek na text konvertor?

Online konvertor obrázku na text vám umožňuje nahrát jakýkoli soubor obrázku, analyzovat text v něm a poté převést napsaný, tištěný nebo ručně psaný text v obrázku do textového souboru. Umožňuje vám poměrně snadno stahovat a sdílet dokumenty.

Bezplatný online software pro optické rozpoznávání znaků překládá znaky na obrázku do elektronicky určených znaků. Pomocí tohoto převaděče obrázku na text můžete pohodlně extrahovat text z obrázku, aniž byste museli procházet všemi problémy s jeho psaním.

Jak kopírovat text z fotky?

SmallSEOTools vytvořil výjimečně vynalézavý online převodník obrázků na text. Chcete-li převést obrázek na text, postupujte podle jednoduchých kroků: 

 1. Nahrajte obrázek, který chcete převést na text ze svého zařízení nebo cloudového úložiště.
 2. Kliknutím na tlačítko Převést na text zahájíte proces převodu.
 3. Náhled převedeného textu; zkopírujte jej do schránky jediným kliknutím nebo uložte textový soubor do svého zařízení kliknutím na tlačítko Stáhnout.

(Poznámka: Text z obrázku můžete získat také jeho nahráním na Disk Google nebo Dropbox) 

Funkce online převodníku z

 • obrázku na text Extrakce textu

z obrázek na text na základě umělé inteligence Převod převod obrázku na text je založen na umělé inteligenci, která chytře extrahuje text z fotografií bez vynechání jakýchkoli podstatných informací. Nemusíte si dělat starosti s přesností výsledků generovaných tímto pokročilým převodníkem fotografií na text, protože provádí extrakci textu na základě umělé inteligence.

 • Identifikace matematických rovnic

Kromě skenování textu z obrázku obsahujícího abecedu a čísla je tento převodník obrázku na text také schopen identifikovat matematické rovnice. Předpokládejme, že chcete extrahovat rovnice skládající se z několika symbolů a speciálních znaků. V tom případě se nemusíte bát, protože tento nástroj obrázek na text to za vás efektivně udělá.

 • Převod ručně psaných poznámek na text

Pro lidi, zejména studenty, není snadné připravit digitální soubory pro své ručně psané poznámky, protože to vyžaduje dostatek času a úsilí. Tento převodník obrázek na text  tuto práci usnadňuje, protože dokáže převést ručně psané obrázek na text . Vše, co musíte udělat, je kliknout na jasné obrázky vašich ručně psaných poznámek a nahrát je do tohoto převodníku jpg do textu, abyste získali text v digitální podobě. 

 • Extrahování obsahu

sociálních sítí Pokud jste při procházení platformami sociálních médií narazili na obrázek obsahující text, můžete z něj pomocí tohoto nástroje snadno převést obrázek na text. Tento převodník obrázků na text vám poskytne výsledky v jediném případě. 

 • Uspořádejte spoustu dokumentů

Uspořádání naskenovaných dokumentů na vašem zařízení není snadný úkol. Tento dotaz můžete vyřešit pomocí online překladače obrázků, protože vám umožňuje skenovat text z obrázku. Jakmile vyjmete text z obrázku, můžete jej snadno získat ve formě dokumentu a efektivně organizovat spoustu dat.

 • Skenování textu z obrázku s nízkým rozlišením 

Mnoho OCR převodníků není schopno extrahovat text z obrázků s nízkým rozlišením. Tento pokročilý převodník obrázků na text však dokáže skenovat text z obrázků nízké kvality a přesně extrahovat celý text.

 • Podporuje více cloudových úložišť

Tento online převodník obrázků na text poskytuje širokou škálu možností pro nahrávání obrázků do tohoto převodníku OCR, aby uživatelům poskytl naprosté pohodlí. Pokud jsou obrázky, které chcete extrahovat, uloženy v cloudovém úložišti, nemusíte soubor stahovat do zařízení. Tento převodník fotografií na text vám umožňuje importovat obrázky přímo z Disku Google nebo Dropboxu a převést obrázek na text .

 • Více formátů

obrázků Tento převodník obrázků na text podporuje více formátů obrázků, aby lidem pomohl provést převod obrázku na text bez jakýchkoli potíží. Nemusíte získávat své fotografie ve specifickém formátu, protože tento převodník fotografií na text je schopen převést více obrázků v různých formátech na text, jako je JPG, PNG, JPEG atd.

 • Vícejazyčná podpora

Překladač obrázků online nabízený na K SmallSEOTools lze přistupovat kdekoli na světě v preferovaném jazyce uživatelů. Kromě angličtiny tento převodník obrázek na text podporuje také další jazyky, mezi které patří francouzština, čínština, španělština, japonština, ruština, italština, portugalština a holandština.

 • Přesnost výsledků

Tento nástroj zajišťuje svým uživatelům přesné převod obrázku na text výsledky. Pokročilý mechanismus pracující s tímto obslužným programem z obrázek na text naskenuje obrázek do hloubky a zajistí extrahování veškerého textu v něm obsaženého. S pomocí tohoto online překladače obrázků můžete získat text z obrázku se 100% přesnými výsledky.

 • Kontrola a stažení textového souboru

Na rozdíl od jiných online nástrojů, které vás požadují, abyste si stáhli soubor, abyste si mohli prohlédnout výsledky, tento převodník jpg na text vám umožní nejprve zkontrolovat výsledky. Textový soubor si můžete stáhnout jediným kliknutím nebo zkopírovat text vygenerovaný tímto obrázkem do textového konvertoru, pokud budete s výsledkem při prohlížení spokojeni. 

JAK FUNGUJE ONLINE OPTICKÉ ROZPOZNÁVÁNÍ ZNAKŮ (OCR)?

Pokud jde o online bezplatný převodník obrázek na text, tento online OCR je revoluční technologií, která vám umožňuje prozkoumat fotografii a identifikovat text napsaný nebo napsaný na ní. Tento text lze později přeložit a použít ve vašem textovém editoru, softwaru pro publikování nebo pro jiné účely související s textem. OCR na text je komplexní, ale účinný způsob elektronické nebo mechanické konverze obrázku na strojově kódovaný text. Online OCR konvertor se obecně používá v naskenovaných dokumentech, zvláště vhodný pro situace, kdy musíte zkopírovat text z obrázku, ale psaní není to, co chcete.

Pro převod obrázku na text tato platforma podporuje technologii OCR. Tento bezplatný online OCR převodník pracuje na třech krocích pro kopírování textu z obrázků. 

 • Předzpracování obrázků v OCR

Tento online převodník OCR začíná předzpracováním dat obsažených v obrázku. Tento proces OCR na text zajišťuje, že důležité vlastnosti obrázku jsou blíže specifikovány, aby pomohl dalšímu kroku rozpoznávání znaků.

 • Rozpoznávání znaků v OCR

Po předběžném zpracování obrazu tento bezplatný online OCR převodník pracuje na rozpoznávání znaků v obraze. Zajišťuje převod obrázku na text tím, že rozpozná všechny druhy znaků, které obsahuje, včetně písmen, symbolů a čísel. 

 • Následné zpracování obrázků v OCR

Převodník obrázek na text online poskytuje uživatelům plně přesné výsledky. Po rozpoznání znaků tedy následně zpracuje data obrázku, aby se zajistilo, že během extrakce textu nebudou přeskočeny žádné informace.

Případy použití převod obrázku na text

 • zpracování faktur

Nástroj Image to OCR dokáže zachytit data obsažená ve fakturách a chytře je převést do upravitelného textového souboru pomocí technologie založené na umělé inteligenci.

 • Zpracování bankovních výpisů

Tento převodník obrázek na text vám pomůže při zpracování bankovních výpisů, protože přesně extrahuje text obsažený v obrázcích bez přeskakování jakýchkoli informací.

 • Automaticky extrahovat data z

balicích seznamů Poskytněte zákazníkům informace o balicích seznamech přesným a automatizovaným způsobem s pomocí tohoto obrázku pro nástroj OCR.

 • Zpracování výpisů za posledních 12 měsíců

Získávání dat z dokumentů dodaných dlužníkem již není složitý proces, protože tento online převodník obrázků na text vám pomůže se zpracováním výpisů za posledních 12 měsíců. 

Jak se převodník obrázků na text ukázal jako užitečný při správě dokumentů?

 • Zabezpečení dokumentů

Při používání tohoto online obrázku k textu se nemusíte starat o soukromí nahraných dokumentů. Databáze tohoto nástroje převod obrázku na text byly navrženy tak, aby v žádném případě neukládaly data uživatelů. Jakmile získáte text z obrázku, váš obrázek se automaticky odstraní ze svých serverů.

 • Nákladově efektivní

Online převodník obrázek na text nabízený na SmallSEOTools si od svých uživatelů neúčtuje ani korunu. Jedná se tedy o cenově výhodný způsob správy dokumentů ve srovnání s pořízením služeb specialisty na zadávání dat, který vám za extrahování textu z obrázků bude účtovat nemalé částky.

 • Uložit úložiště

Správa textových souborů je mnohem jednodušší než správa obrázků nebo naskenovaných dokumentů. S pomocí tohoto nástroje můžete vyčistit místo na vašem zařízení, protože obrázky spotřebují mnohem více úložiště ve srovnání s textovými soubory.

 • Snadný přístup

Při přístupu k datům uloženým v zařízení můžete snadno najít text ve srovnání s obrázky. Své dokumenty tedy můžete spravovat pomocí online převodníku obrázků a využívat jej ve svůj prospěch a bez námahy dostat png na text.

 • Úspora času

Překladač z fotografií na text je skvělý způsob, jak ušetřit čas, který byste mohli trávit správou dokumentů. Můžete získat text obsažený v obrázku a provést v něm požadované změny, aniž byste ztratili byť jen minutu. 

 • Zvyšte produktivitu

Protože tento převodník JPG na text dokáže vytvořit okamžité výsledky, produktivita vaší práce se bude postupně zlepšovat. Pokud se při extrahování textu z obrázků spoléháte na manuální pracovníky, zabere to spoustu času. Na druhou stranu online převodník obrázků provádí extrakci textu z obrázků okamžitě, což pozitivně ovlivňuje vaši produktivitu.

PROČ ONLINE PŘEVOD Z FOTOGRAFIÍ NA TEXT ŠETŘENÍ ČASU A ÚNAVY?

Pomocí bezplatného online převodníku OCR online můžete vy nebo vaše organizace převést obrázek na text, abyste mohli provádět elektronické vyhledávání nebo jiný úkol s okamžitými výsledky pro jakékoli požadované informace.

Použití extraktoru obrázkového textu k digitalizaci fotografií a informací vám usnadní vyhledání a extrahování toho, co potřebujete.

Využijte bezplatnou online technologii OCR převodníku ještě dnes a usnadněte si život! Zde jsou některé další bezplatné nástroje, jako je Image Compressor & Reverse Image Search , které pro vás mohou být užitečné.

Často kladené otázky

Jak zkopírovat text z obrázku?

Text z obrázku můžete zkopírovat pomocí ocr image to text converter. Když použijete tento nástroj k převodu obrázku na text, umožní vám zkopírovat text z něj extrahovaný.

Jak převedu naskenovaný rukopis na text?

Chcete-li naskenovat text z obrázku s ručně psaným materiálem, musíte naskenované obrázky na tomto obrázku nahrát do textového konvertoru online zdarma. Ujistěte se, že obrázky obsahující váš ručně psaný text jsou jasné. Poté musíte stisknout tlačítko převést. Online zařízení OCR generuje a prezentuje výsledky během několika sekund.

Jak funguje OCR?

OCR neboli optické rozpoznávání znaků funguje tak, že interpretuje text v obrázku a extrahuje jej jako upravitelnou kopii pro uživatele. Tato technologie obsahuje širokou škálu symbolů, znaků a čísel, které odpovídá textu na obrázku a prezentuje jej uživatelům s vysokou přesností.

Jak mohu uložit výsledky OCR?

Ukládání výsledků OCR generovaných tímto převodníkem OCR je poměrně jednoduché. Vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko Stáhnout a uložit textový soubor do zařízení. Případně můžete také zkopírovat text z obrázku a vložit je kamkoli chcete.

JAK JE VIDĚT NA:

Naše nejoblíbenější nástroje a aplikace se vám mohou líbit
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte informováni