Граєте в ігри на мобільному, коли є вільна хвилинка? Що ж, у вас багато однодумців. За оцінками експертів, 2,4 мільярда користувачів проводять загалом у мобільних іграх 554 мільярди годин!
Зважаючи на те, скільки захопливих ігор доступно сьогодні, зовсім не дивно, що сегмент мобільних ігор розвивається так динамічно. Але в чому саме секрет їхньої популярності? Як безкоштовні ігри скачати на телефон? Читайте далі – і дізнаєтеся! Але спершу розглянемо основи.
Як можна здогадатися з назви, це ігри для мобільних телефонів, але в них також можна грати на планшеті або смартгодиннику.
Перші ігри для мобільних телефонів було випущено в 1994 році, але технічно ігри для калькуляторів теж можна вважати мобільними. Деякі розробники адаптували комп’ютерні ігри для мобільних пристроїв, а деякі створювали ігри спеціально під мобільні телефони. І ті, й інші знайшли аудиторію відданих прихильників.
На сьогодні ігри онлайн на телефоні складають значну частину ринку. Експерти прогнозують, що до 2022-го частка мобільних ігор на загальному ігровому ринку становитиме понад 50%. На момент покупки на вашому смартфоні вже могли бути встановлені найкращі мобільні ігри, але різноманітних безкоштовних ігор, які варто спробувати, набагато більше. Насправді гравці оцінюють деякі безкоштовні мобільні ігри так само високо, як і топові платні ігри.
Найважливішим фактором, що сприяє поширенню якісних мобільних ігор у всьому світі, є розвиток програмного забезпечення для мобільних телефонів. Покращенням їх графічних можливостей дало розробникам мобільних ігор змогу вивести якість зображення на один рівень з іграми для ПК.
Крім того, популярні ігри на телефон були оптимізовані таким чином, щоб поєднувати короткі ігрові сесії та динамічні ігрові події. Такий підхід робить їх ідеальними для того, щоб грати ігри онлайн на телефоні під час перерви або в дорозі, а більшість користувачів шукають цікаві ігри на телефон саме для цього.
Безкоштовні ігри скачати на телефон можна прямо на нашому сайті, і вони без сумніву забезпечать яскраві враження за дуже короткий проміжок часу.
Незалежно від того, придивляєтеся ви до безкоштовних мобільних ігор чи платних ігор з офлайн-режимом, ви обов’язково знайдете цікаві ігри на телефон серед розмаїття жанрів.
Багатьом користувачам подобається грати ігри онлайн на телефоні безкоштовно. Тому цей жанр дуже популярний серед користувачів різного віку. Для багатьох грати ігри онлайн на телефоні – це гарантоване задоволення від процесу.
Також популярні ігри на телефон в казуальному жанрі добре підходять для того, щоб грати на ходу – в такі ігри часто можна грати однією рукою. Додайте до всього цього постійні покращення ігроладу, і ви зрозумієте, чому дуже різні люди вважають казуальні ігри найкращими.
Проте чимало хардкорних геймерів вважають, що найкращі ігри онлайн на телефоні – це Battle Royale. Цей жанр передбачає сутички з іншими гравцями в режимі реального часу. Вам доведеться розвідувати оточення, збирати ресурси та битися з опонентами, щоб вижити та стати переможцем.
За ігроладом «королівської битви» дуже цікаво спостерігати – саме завдяки цьому ігри цього жанру завоювали світ кіберспорту. Якщо вас цікавлять мобільні ігри, що додадуть адреналіну в ваше життя, «королівська битва» – це ваш варіант.
Дехто вважає головоломки піджанром казуальних ігор, але завдяки своїй популярності вони посідають особливе місце серед мобільних онлайн-ігор. Цікаві ігри на телефон в цьому жанрі поєднують простоту ігроладу з цікавими завданнями.
Звичайно, всім подобаються класичні ігри на кшталт кросвордів або судоку, але найкращими безкоштовними іграми в цій категорії незмінно є головоломки «три в ряд». Завдяки нескінченному розмаїттю дизайну рівнів, ці ігри можуть бути підтримувати інтерес гравців впродовж багатьох років. Ще одним популярним видом головоломок є піджанр «пошук предметів». Такі ігри кидають виклик спостережливості гравців та тренують увагу.
Цей жанр може похвалитися великою кількістю хороших мобільних ігор. Найвідомішими з них є шутери та симулятори виживання. Ще одним популярним піджанром є платформери, доступні як на консолях, так і на мобільних пристроях.
Ці популярні ігри на телефон зазвичай перевіряють координацію та рефлекси гравців. Почуття досягнення наприкінці гри – це, безсумнівно, те, за що гравці так люблять платформери.
RPG є ще одним жанром, який успішно перейшов на мобільну платформу, – серед мобільних RPG є з чого вибрати. Ігри в цьому жанрі дуже довго були популярними на ПК, а його піджанри міцно закріпилися на мобільному ринку. На сьогодні найвідомішим піджанром є MMORPG. У цих іграх гравці не тільки повинні грати ігри онлайн на телефоні, але й збирати численних персонажів та підвищувати їх рівень для участі в битвах.
І хоча, на відміну від інших ігор, у RPG гравцям доводиться докладати чимало зусиль, щоб підвищити рівень персонажів, ці ігри залишаються легкими для опанування. А саме це є визначальною рисою мобільних онлайн-ігор. До того ж топові RPG зазвичай мають настільки глибокий ігролад, що в них можна грати роками.
За останні роки безкоштовні мобільні ігри стали нормою. Деякі топові мобільні ігри повністю перейшли на безкоштовну модель, і їхній успіх підштовхнув інших зробити те саме. Отже, вам не доведеться платити за більшість ігор на вашому смартфоні.
Але тут постає питання: як саме розробники капіталізують мобільні ігри, в які ми граємо безкоштовно? Відповідь проста: велика кількість ігор приносять прибуток завдяки вторинним способам монетизації.
Платний доступ до контенту (paywall)
У таких мобільних іграх лише частина гри є безкоштовною, наприклад декілька початкових рівнів. Пройшовши їх, гравці мають платити, щоб відкрити додаткову функціональність або рівні. Цей спосіб нечасто можна побачити в топових мобільних іграх, оскільки гравці зазвичай сприймають його без ентузіазму. До того ж існує багато ефективніших способів монетизації.
Однак деякі розробники все ж використовують неявні пейволи. Наприклад, варіанти кастомізації або розгалуження сюжетних ліній можуть відкриватися за ігрову валюту, але це не перешкоджає завершенню основного циклу гри.
Багато топових ігор монетизуються за допомогою покупок у застосунках. Це можуть бути аксесуари, бустери, витратні матеріали та посилення. Аксесуари зазвичай мають лише декоративне призначення, тоді як бустери та посилення можуть впливати на основний ігровий процес упродовж тривалого часу.
Деякі розробники застосовують для продажу предметів гача-механіку – який саме предмет ви отримаєте, залежить від вашої удачі. Гача набуває дедалі більшої популярності, оскільки задоволення від відкриття скриньки з тим самим рідкісним предметом важко з чимось порівняти.
Ще одним розповсюдженим способом монетизації безкоштовних мобільних ігор є реклама в грі. Існує чимало видів такої реклами. Це і ролики, за перегляд яких гравець отримує винагороду, і контент певних брендів, завдяки якому компанії впроваджують рекламу в саму гру – так, наприклад, це може бути рекламний щит у футбольній грі. Багато успішних онлайн-ігор для телефонів також рекламуються в інших застосунках за допомогою мініігор.
Деякі безкоштовні мобільні ігри використовують цей підхід. Так само як і з віртуальними товарами, підхід варіюється залежно від гри. Деякі розробники обмежують доступ до високорівневих функцій і передбачають щомісячну передплату за можливість грати в повні версії ігор на телефоні. Інші пропонують бонуси та переваги, завдяки яким можна швидше прогресувати в грі.
Новішим підходом, що набуває популярності, є бойова перепустка (Battle Pass). Вона має систему рівнів, і що більше випробувань ви завершите, то кращими будуть нагороди. Battle Pass також може відкривати доступ до додаткових нагород та випробувань.
Незалежно від того, віддаєте ви перевагу Android чи не можете відірватися від iPhone чи iPad, світ мобільних ігор чекає на вас.
Щороку виходить так багато мобільних ігор, що визначити, які ж з них найкращі, дуже важко. Отже, є лише один вихід – беріть смартфон та починайте грати. Безкоштовні ігри скачати на телефон дуже просто!