Close Popup
Işık Modu

İntihal Programı

Bu intihal programını kullanmak için lütfen içeriğinizi aşağıdaki kutuya kopyalayıp yapıştırın ve ardından,Yazan büyük mavi butona tıklayın, “intihal kontrol!” Yazan büyük mavi butona tıklayın. daha sonra arkanıza yaslanın ve araç makale özgünlük testi yapıp intihal raporu oluştururken izleyin.

Buraya Tıkla
Türk
net metin resmi
Kelime Sınırı/Arama: 0/1000 Kelime sınırını kır $4.99 sadece
4.7
5M+ reviews
Web Sayfası URL'si Üzerinden İntihal Kontrol Edin
image of url link
Belirli bir URL'yi hariç tut
+ Yeni Ekle
image of exclude url
PRO PricingDerin İntihal Denetleyicisi Dilbilgisini Kontrol Et

SmallSEOTools'un intihal programı ücretsiz avantajları

SmallSEOTools'ta sunulan intihal programı ücretsiz yardımcı programı, kullanıcılarına sağladığı avantajlar nedeniyle rakipsizdir. Öğrencilerden öğretmenlere, araştırmacılara, yazarlara, yayıncılara ve blog yazarlarına kadar herkes, SmallSEOTools'un çevrimiçi intihal oranı hesaplaması avantajlarından yararlanabilir.

Hızlı ve Sorunsuz

Bu intihal hesaplama çevrimiçi, saniyeler içinde sonuç üreten süper hızlı bir yardımcı programdır. Bunu ücretsiz intihal programı kullanarak, kullanıcılar herhangi bir karmaşık prosedür izlemek zorunda kalmayacaklar. Bu tesisin kullanıcı dostu arayüzü, makale özgünlük testi işlemlerini her türlü incelikten kurtarmaktadır.

Çoklu Platform Desteği

intihal programı herhangi bir cihazdan erişilebilen web tabanlı bir araçtır. Bu intihal denetleyicisi çevrimiçi yardımcı programı ile özgünlük testi için bir eklenti veya yazılım yüklemeniz gerekmeyecek. İster Android, iOS, Windows, Linux veya Mac cihazınız olsun, çevrimiçi intihal gidericimize kolayca erişebilir ve birkaç tıklamayla intihal örneklerini anlayabilirsiniz. SmallSEOTools'ta çevrimiçi olarak yapmanız gereken tek şey intihal kontrol etme cihazınızı sabit bir internet bağlantısına bağlamaktır.

tamamen ücretsiz intihal programı

SmallSEOTools'u benzerlik oranı hesaplama kullanmanın hiçbir maliyeti yoktur. Kullanıcılardan bu online intihal sorgulama hizmetinin kullanımı için tek kuruş ödemeleri istenmez. İntihal kontrolü yapmak istediğiniz ne kadar metin olursa olsun, bunu tez intihal programı herhangi bir kısıtlama veya ücret ödemeden istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Eşleşen Kaynakları Bul

İntihal tespit edildiğinde, herkes metinlerinin hangi bağlantılardan eşleştiğini bilmek ister. SmallSEOTools tarafından sunulan en iyi intihal programı ücretsiz yalnızca metninizin yinelenen kısımlarını algılamakla kalmaz, aynı zamanda size girdiğiniz metnin çalıntı olduğu kaynakların bir listesini de sağlar. Eşleşen kaynakların listesini kanıt olarak saklamak istiyorsanız, intihal raporu u tek tıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İntihal programı mızın özellikleri

Temel özelliklerin listesi:

1. Milyarlarca web sayfası

intihal programı, içeriğinizi İnternet'teki milyarlarca web sayfasıyla eşleştirerek intihal denetimi yapma özelliğine sahiptir. İçeriğinizi yükledikten sonra, saniyeler içinde web'deki mevcut tüm içeriklere karşı otomatik olarak çalıştıracak ve bu, onu hayatınız boyunca karşılaşacağınız en karmaşık ama en hızlı intihal denetleyicisi haline getirecektir.

2. Otomatik yeniden yazma özelliği

Bu ücretsiz intihal programı, üzerinde çalıştırdığınız içeriği tek bir tıklamayla otomatik olarak yeniden yazma seçeneğine sahiptir. İçeriğiniz intihal içeriyorsa, tek yapmanız gereken yeniden yazma seçeneğine tıklamak ve içeriğinizin hemen güncelleneceği otomatik açıklama aracımıza yönlendirileceksiniz. Bu, intihal programı içinde tamamen ücretsiz olarak sunulan yerleşik bir özelliktir.

3. Birden çok belge biçimi

İntihal programı mız; .doc, .docx, .txt, .tex, .rtf, .odt, .pdf dahil olmak üzere farklı formatlarda doküman yüklemenize olanak tanır. Bu, içeriğinizin hangi formatta olduğunun önemli olmadığı anlamına gelir, dijital olduğu sürece işin geri kalanını bizim aracımız yapacaktır.

4. URL entegrasyonu

Bu ücretsiz intihal programı ile sadece farklı formatlarda doküman yüklemekle kalmaz, aynı zamanda web sitesi URL’si üzerinden intihal kontrol yapabilirsiniz. Web sayfasının URL’sini girmeniz ve “İntihali Kontrol” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

5. Raporlama seçeneği

Makale özgünlük testi aracımız, çalıştırdığınız aramanın intihal raporunu indirmenize olanak tanıyan bir raporlama seçeneği ile birlikte gelmektedir. Bu, artık ilgili taraflara gönderilecek bir tür kanıtınız ve tutmanız gereken bir kayıt olduğu anlamına gelir. Harika!

6. Paylaşım seçeneği

Oluşturulan intihal raporu paylaşmak için bir seçeneğe ne dersiniz? Bunun da aracın İÇİNDE olmasını ister misiniz? Biz sizi koruduk!

7. Birden çok dil

Bu özellik, İngilizce dışındaki diğer dillerdeki belgeler üzerinde intihal kontrol yapmanızı sağlar. Yani içeriğiniz ister русский, 日本語, italiano, français, Português, Español, Deutsche, 中文 dillerinde yazılmış olsun, aracımız sizin dilinizi konuşabilir.

8. Bulut uyumluluğu

Bulutta mı yaşıyorsunuz? İntihal programları mız, Google Drive ve Dropbox dahil olmak üzere buluttaki içeriği kontrol edebilir. İçeriğinizin bulutta nerede kalacağını seçin ve çalıştırmak istediğiniz belirli belge parçasını seçin, gerisini intihal programı halletsin.

9. Yerel depolama

İçeriğiniz oldukça yerelse, bilgisayarınızda bir dosyada yaşıyorsa, doğrudan yerel depolamadan yükleyebilirsiniz.

10. Yüzde göstergeleri

İçeriğinizi yükledikten ve intihal testi için tıkladıktan sonra, intihal programı mız size benzerlik oranını, hem intihal hem de belgedeki özgün içerik seviyelerini gösterecektir. Örneğin, içeriğin% 82’sinin benzersiz,% 18’inin intihal olduğunu size bildirir.

11. Liste temelli, cümle bazlı bir sonuç

intihal programı ücretsiz size çalıntı ve benzersiz içeriklerin yüzdelik düzeylerini göstermekle bitmiyor. Ayrıca, içerik parçasının hem intihal edilmiş (varsa) hem de benzersiz alanlarını cümle cümle kolay tespit için bir liste formatında size gösterir. İntihal cümleleri kırmızı, benzersiz olanlar size kolaylık olması için yeşil renkle gösterilmiştir.

12. Vurgulanan belge görünümü

Tek bir tıklama ile sonucu, tüm içeriğin tek bir belgede görüntülendiği ve intihal edilen materyallerin kırmızıyla vurgulandığı bir belge görünümünde de görebilirsiniz.

13. Eşleşen sonuçları görüntüleyebilme

Doğrudan intihal programı içerisinde, belgenizdeki kırmızı cümlelerle eşleşen harici içeriği görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, içeriğin hızlı ve kolay bir şekilde incelenmesi için harici web sayfasının URL'si eklenir.

14. Tek tıklamayla karşılaştırma özelliği

Sonuçlar geldikten sonra, herhangi bir kırmızı (intihal) satırdaki "Karşılaştır" butonuna tıklayarak Google'a gidebilir ve o belirli içeriği web'de yayınlanmış benzer içeriklerle karşılaştırarak makale benzerlik testi yapabilirsiniz. İntihal edilmiş içeriğin nereden geldiğini bulmak için harika.

15. Belirli URL’leri Hariç Tut

Belirli bir URL için intihal kontrol yapmak istemiyorsanız? Sadece URL’yi Hariç Tut kutusuna ekleyin ve bu sizin için otomatik olarak yapılacaktır. Bu URL’den kopyalanan (intihal) içerik intihal olarak değerlendirilmeyecektir.

16. İntihal Denetleyicisi API’si

Web sitenize entegre edilmiş gerçek zamanlı çoklu görev intihal programı geliştirmek istiyorsanız, arkanızdayız. Intihal denetleyici API’si size harika bir API entegrasyon çözümü sunar. Bu, her öğrenci için her makaleyi tek tek kontrol etme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır ve sizi saatlerce çalışma ve baş ağrısından kurtarır. Tek bir tıklamayla öğrencilerinizin birden fazla makalesi, tezi tarama sıi veya ödevi için intihal kontrol edebilirsiniz. Bu, katkıda bulunanlardan sık sık düzinelerce makale kabul eden büyük web siteleri için de harika çalışıyor.

17. İntihal Denetleyicisi WordPress Eklentisi

Small SEO Tools’ ücretsiz intihal programı ayrıca WordPress eklentisinin intihal oranı hesaplama versiyonuna da sahip. Bununla, yayınınızın tüm içeriğini kopyalayıp yapıştırarak değerli zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmaz. Eklentiyi kurun ve yeni bir gönderi veya sayfa içeriği üzerinde her çalıştığınızda, “İntihal Kontrol” düğmesine tıklayın ve eklenti otomatik olarak tüm içeriği cümle cümle kontrol etmeye başlayacaktır. Eklenti içindeki intihal edilmiş içeriği cümlelere tıklayarak da karşılaştırabilirsiniz. Bu eklenti ile içeriğinizin çalınması veya arama motorlarının sitenizi içerik çoğaltma nedeniyle cezalandırması konusunda endişelenmenize gerek yok.

İntihal testi nin önemi

Bilseniz de bilmeseniz de intihal sizi bir şekilde etkiliyor. İçeriğin yaratıcısı ya da içeriği tüketen kişi olmanız fark etmez, intihal hepimizi etkiler.

Bir içerik oluşturucu (yazar, yazar, araştırmacı, öğrenci, serbest yazar, blog yazarı, sosyal medya yöneticisi vb.) Olarak, içeriğinizi izniniz olmadan veya size kredi vermeden kimsenin kopyalamadığından emin olmak için düzenli olarak kontrol etmeniz gereken bir haber değil.

Ancak bundan çok daha fazlası, çalışmanızın intihal içermediğinden emin olmak için içeriğinizi yayınlamadan veya göndermeden önce daima bir intihal denetleyicisi üzerinde çalıştırmanız gerekir.

Neden? Çünkü intihal bir akademik sahtekarlık, bir gazetecilik etiğinin ihlali ve her şeyden önce bir yayıncılık suçudur.

Bu nedenle, kurban olmak istemezsiniz. Çalışmanız kasıtlı olarak veya cehaletle intihal edilmiş içerik içeriyorsa, aşağıdakiler dahil ciddi cezalarla karşı karşıya kalırsınız:

  • Kanuni işlem
  • Para iadesi ve para cezaları
  • Zedelenmiş itibar

Bu, SEO içeriği çoğaltma cezaları ve düşük sıralamalar, güven kaybı, olası akademik yaptırımlar ve daha fazlası gibi diğer sonuçlardan bahsetmiyor.

Şimdi, yelpazenin diğer ucunda, içerik tüketicisi veya kullanıcısı olarak (öğrencilerin çalışmalarını inceleyen okuyucu, profesör veya öğretmen, serbest yazarların müşterisi, vb.), Kabul etmeden veya eyleme geçmeden önce intihal olup olmadığını kontrol etmek de aynı derecede önemlidir. karşılaştığınız veya size gönderdiğiniz herhangi bir içerikte.

İşte bu yüzden Small SEO Tools tarafından intihal denetleyicisi ni oluşturduk.

Bu araç, herhangi bir dijital metin tabanlı içerikte kolay ve hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır.

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve güvenilmektedir ve en sofistike, zengin özelliklere sahip, kullanıcı dostu tek türkçe intihal programı olmanın rahatlığıyla övünebilir.

Yine de% 100 ücretsiz hale getirmeye karar verdik.

Senin sıran

Tüm bu özellikleri kendiniz görmek ister misiniz? Aracı hemen kullanmaya başlayın. % 100 ÜCRETSİZDİR.

Bu birinci sınıf çevrimiçi aracın kullanımı son derece kolaydır, güvenilirdir ve şaşırtıcı derecede doğru sonuçlar sağlar. Tez tarama sı yapmak, özgünlük testi yapmak, intihal raporu almak için kullanılabilir, İçeriğiniz akademik bir çalışma, blog yazısı, e-kitap, haber, dönem ödevi, açılış sayfası içeriği, web sitesi sayfası içeriği, sosyal medya içeriği, haber bülteni vb.

Son derece yetenekli geliştiricilerden oluşan şirket içi ekibimiz tarafından oluşturulan özgünlük kontrolü programı sonuçları süper hızlı sunar. Aslında, arama başına 1.000 kelime için 0,83 saniye kadar kısa bir sürede sonuç bekleyebilirsiniz.

Kullanıcı gizliliğine saygı duyuyoruz ve bu nedenle içeriğinizi sistemimize kaydetmiyoruz. Araç, içeriğiniz üzerinde intihal kontrol ünü çalıştırdıktan sonra, otomatik olarak sistemimizden hemen siler.

Araç hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıca nasıl kullanılacağını öğrenmek için intihal denetleyicisi sayfasına gidin.

En Popüler Araçlarımızı ve Uygulamalarımızı Beğenebilirsiniz
Bültenimize abone olun ve güncel kalın